Світлодіодна видовжена люстра із метеликами в чорному корпусі

- В наличии
- Код: C18-1000 BK
4 815 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стримана видовжена світлодіодна люстра з метеликами на корпусі представлена в чорному та золотому кольорі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 6 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Минимальная высота | 10 см |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | C 18 BK |
| Тип крепежа | в двох точках |
- Цена: 4 815 ₴





