Підвісні світильники з метеликами в золотому корпусі

-20%
- В наличии
- Код: C18/2 GD
3 905 ₴
3 124 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукані та ніжні підвісні світильники у двох кольорах (чорний та золотий) з метеликами на корпусі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 26 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 180 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | C 18 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 26 |
- Цена: 3 124 ₴





