Латунна підвісна люстра із кришталевими пластинами

- Нет в наличии
- Код: C8795/450 GB
6 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна сучасна латунна підвісна люстра із кришталевими пластинами. Діаметр люстри 40 см, висота корпусу 23 см. Цоколь Е14 на 8 плафонів. Висота люстри регулюється від 30 до 85 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 85 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 6 445 ₴







