Сучасне латунне бра з білим плафоном

- Нет в наличии
- Код: WA345/1 AB+WT
1 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників та бра Miira Large у розкішному кольорі корпусу латунь з скляними білими плафонами
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | A 345 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 825 ₴









