Вуличний настінний ліхтар у кольорі застаріле золото

- Нет в наличии
- Код: 716A/N
625 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вуличний настінний ліхтар у кольорі застаріле золото. Висота ліхтаря 30 см, діаметр плафона - 20 см, відступ від стіни - 22 см.
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Цвет корпуса | Застаріле золото |
| Количество ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 14х11 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 20 |
- Цена: 625 ₴







