Сучасний лінійний світильник на 7 прозорих плафонів та два кільця

- Нет в наличии
- Код: AOC4-1200 BK
6 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний лінійний світильник в корпусі чорного кольору на 7 прозорих плафонів (плафони діаметром 15/12/10/8 см) та два кільця (діаметром 17/22см) з вбудованими світлодіодами з нейтральним колірним режимом роботи. Потужність 14 Вт - світлодіодна стрічка (4000К). Висота світильника регулюється завдяки тросу від 35 до 170 см. При підключенні люстри зверніть увагу: лампочки підключаються напряму до 220В, а світлодіодні кільця через трансформатор.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 7 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 43 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 70х6х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | AOC 4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 6 295 ₴







