Підвісна люстра з серії "Дерев'яні намистини" Ø 40 см

-35%
- В наличии
- Код: MJ197-400
21 615 ₴
14 049,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра з серії "Дерев'яні намистини" має унікальну конструкцію з двох ярусів металевих чорних кругів та підвісів із дерев'яних намистин. Верхній ярус прикрашений підвісами зі світлого натурального дерева, нижній – темними намистинами. Довжина підвісів становить 25 см. Ця комбінація додає люстрі елегантного вигляду, ідеально підходячи для сучасних інтер'єрів, еко-стилю, стилю кантрі чи скандинавського дизайну. Висота люстри регулюється від 55 см до 105 см, що дозволяє налаштувати її відповідно до висоти стелі. Це робить світильник зручним для віталень, спалень, кухонь та їдалень. Серія представлена у двох розмірах: діаметром 40 см (6 ламп) та 50 см (8 ламп), що дозволяє вибрати оптимальний розмір для будь-якої кімнати. Люстра обладнана цоколем Е14, що забезпечує універсальність у виборі ламп. Конструкція світильника поєднує високу якість матеріалів та стильний дизайн, роблячи його відмінним вибором для унікальних та функціональних освітлювальних приладів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Метал + деревина |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | MJ 197 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 14 049,80 ₴










