Люстра стельова в чорному корпусі на 8 графітових плафонів із латунною фурнітурою

- Нет в наличии
- Код: 51797/8 TBS+BK+GR
4 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра стельова в чорному металевому корпусі на 8 графітових плафонів із латунною фурнітурою. Діаметр люстри - 85 см. Висота (відступ від стелі) - 25 см. Ця модель люстри представлена у 3-х комплектаціях (на 4, 6 та 8 плафонів) і у 3-х кольорах плафонів (прозорий, білий та графітовий)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серия | 51797 TBS+GR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 4 495 ₴







