Стельова люстра Right Selection на 10 плафонів

- В наличии
- Код: CD111/10 AB+WT
6 075 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра Right Selection у латунному каркасі із білими матовими плафонами. Модель прдставлена на 6, 8, 10 та 12 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 43 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | CD 111 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 110 |
- Цена: 6 075 ₴






