Латунна люстра із декоративними пластинами у двох розмірах

-30%
- В наличии
- Код: MJ196 AB
12 825 ₴
8 977,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця приголомшлива люстра демонструє натхнення ар-деко з гламурним сучасним відтінком, що робить її фаворитом дизайнерів для особливо елегантних інтер’єрів. У люстрі використовуються підвішені декоративні пластини та повністю металева основа кольору латунь. Вони дають м'яке світло та чудовий мерехтливий ефект в інтер'єрі кімнати. Висота корпусу з пластинами - 17 см, а загальна висота люстри - 60 см. Нова серія люстр представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 50 та 60 см).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 50 см |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Цена: 8 977,50 ₴










