Бра у чорному глянцевому корпусі із світлодіодним овалом та спотом

- В наличии
- Код: WB22/2 BK
1 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у металевому чорному глянцевому корпусі із світлодіодним овальним кільцем та регулюючим спотом. Довжина бра - 26 см, ширина - 10 см. Відступ від стіни 8 см, при прямому куті спота -15 см. Спот розміром 11х2,5 см. Потужність бра - 9 Вт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 26 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 715 ₴








