Підвісний латунний світильник з білим матовим плафоном

- В наличии
- Код: A345/1 AB+WT
1 975 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників та бра Miira Large у розкішному кольорі корпусу латунь з білими матовими плафонами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | A 345 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 975 ₴







