Підвісна світлодіодна чорна люстра ⌀ 90 см

- В наличии
- Код: MJ143-900 BK
11 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія сучасних підвісних люстр, які поєднують елегантність та сучасні технології. Доступні у двох розмірах з діаметром 70 см і 90 см, ці люстри мають дугоподібну форму, що додає легкості інтер'єру. Чорний металевий корпус підкреслює стильний вигляд. Вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення дозволяють налаштувати атмосферу. Потужність 60 Вт (70 см) і 74 Вт (90 см) забезпечує яскраве освітлення. Максимальна висота становить 180 см, а оптимальна мінімальна – 95 см. Люстри даної серії стануть прикрасою будь-якого простору, додаючи сучасності та функціональності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 95 см |
| Мощность, Вт | 74 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 143 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90 |
- Цена: 11 195 ₴









