Люстра-пучок в чорному корпусі ⌀ 60 см 12 кульок

- Нет в наличии
- Код: MJ140-650 BK+WT
9 635 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра-пучок у металевому корпусі чорного кольору із декоративними білими матовими кульками (12 шт діаметром 15 см). Цоколь Е27 на 3 лампи. Загальний діаметр люстри - 60 см. Висота люстри регулюється оптимально від 50 до 145 см. Серія люстр-пучків із білими кульками представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний (⌀ 60 см)та золотий (⌀ 60 см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х10 см |
| Серия | MJ140 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 635 ₴









