Рейковий світильник в чорному корпусі на 7 білих плафонів

- Нет в наличии
- Код: AT33/7 BK+WT
6 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський рейковий світильник з білими плафонами кулями різного діаметру (8 см/10 см/12 см/15 см) з хаотичним розміщенням на лінійному корпусі з чорного матового металу і світлодіодним кільцем (діаметр кільця 30 см). Модель представлена в двох розмірах: 90 см на 7 плафонів 120 см на 10 плафонів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 7 |
| Максимальная высота | 195 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | AT 32 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 6 495 ₴







