Кругла підвісна чорна люстра LEEDS на 6 спотів Ø 60 см

- В наличии
- Код: MJ137/6 BK
7 405 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна мінімалістична модель люстри LEEDS у круглому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами. Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах. Розмір спота 16х3 см. Кругла підвісна чорна люстра LEEDS LONG доступна у 3-х варіантах: 6 спотів - загальний діаметр 60 см (кільце 50 см), потужність - 18 Вт 8 спотів - загальний діаметр 80 см (кільце 60 см), потужність - 28 Вт 10 спотів - загальний діаметр 95 см (кільце 85 см), потужність - 35 Вт Серія люстр LEEDS з регулюючими плафонами-спотами представлена у 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (на 6, 8 або 10 спотів) видовжена люстра (довжина 120 см на 6 спотів) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | MJ 137 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 405 ₴




