Бра у видовженому корпусі з білими плафонами-кульками

- Нет в наличии
- Код: MD9072
2 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра з металевим, видовженим латунним корпусом та трьома білими плафонами: два менші на краях (діаметр - 10 см) та один більший (діаметр 15 см). Особливістю даної моделі є можливість розміщення під будь-яким потрібним кутом (не лише вертикально чи горизонтально),
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 19 см |
| Длина | 105 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 945 ₴







