Вишукана срібна люстра DIAMINA з кришталевим камінням Ø 60 см

- В наличии
- Код: 33007-600 CH
10 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра DIAMINA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі із кришталевими підвісами. Корпус люстри виготовлений з металу кольору хром. Завдяки своїй формі та кришталевим підвісам вона привертає увагу і створює атмосферу розкоші. А завдяки мінімальній висоті 45 см та максимальній - 180 см, вона ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру. Особливістю даної моделі є регулюючі плафони. Дана модель представлена у діаметрах: 60 см (8 ламп) та 80 см (10 ламп). Серія вишуканих люстр DIAMINA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золотий та у 2-х формах: кругла (з діаметрами 60 та 80 см) і видовжена (довжиною 100, 120 та 150 см). Також цю серію люстр чудово доповнюють бра (40х30 см).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 14х3 см |
| Серия | 33007 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 10 445 ₴









