Чорне бра ABELINA на два джерела світла із білим плафоном

- В наличии
- Код: YG8006-2W BK+WT
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра ABELINA у чорному металевому корпусі з плафоном на два джерела світла: скляний плафон-куля (білого кольору) з цоколем G9 - 1 шт металевий плафон у вигляді споту (конусоподібний) з цоколем GU10 - 1 шт Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладів ABELINA із складовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників є регуюючий механізм на основі кріплення плафона. Серія ABELINA йде в наступних кольорах скляного плафона: білий та подвійне скло (прозорий + матовий) та містить такі освітлювальні прилади: кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу) видовжена люстра (на 3 або 5 подвійних плафонів) бра торшер настільна лампа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | YG 8006 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
- Цена: 1 315 ₴







