Настінний білий з чорним круглий світильник із спотом

- В наличии
- Код: W088-180 BK+WT
2 335 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія LED світильників із регулюючим спотом в двох формах корпусу: круг та квадрат. Ця серія доступна і в двох кольорах металевого корпусу: білий та білий з чорним. Світильник має нейтральне світло та 2 вимикача на корпусі. Діаметр 20 см. Потужність 10 Вт (3 Вт - спот/ 7 Вт - лед елемент)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Чорний+білий |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 18х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | W 088-180 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 335 ₴










