Бра SAMIDDLE у вигляді перлинки

- В наличии
- Код: WCO9
3 745 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SAMIDDLE - це настінний світильник (бра) з фігурною основою з латуні та плафоном-куляю з білого скла. Має витончений мінімальний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Длина | 36 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 3 745 ₴







