Підвісний світильник Bear on the moon

- В наличии
- Код: SGJ12-150
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Bear on the moon із пластиковим плафоном у вигляді місяця та гіпсовим ведмедиком на ньому. Діаметр плафона - 15 см. Корпус - білий металевий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | SGJ 10 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Шар |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 255 ₴








