Підвісна люстра Mysa Pearl на 3 світлових режими

- В наличии
- Код: MJ10-600
8 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія люстр Mysa Pearl у вигляді кола із світловими кулями на металевому корпусі кольору латунь. Ці люстри представлені у двох діаметрах - 60 см та 80 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Полімер |
| Минимальная высота | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 10 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 195 ₴










