Бра Empire у латунному каркасі із прозорими та металевими трубочками

- В наличии
- Код: W18B-100*350
1 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталевий настінний світильник-бра у латунному каркасі з скляними прозорими та металевими трубочками. Довжина бра - 35 см. Ширина - 10 см. Відступ від стіни - 6 см. Цоколь G9 на 2 лампочки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Серия | J 881 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 175 ₴









