Підвіс Forli із білим металевим плафоном 35х20 см

- Нет в наличии
- Код: MJ174-350 WT
1 425 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний підвісний світильник Forli у сучасному стилі. Металевий конусоподібний плафон декорований латунною вставкою вгорі, яка доповнює дизайн та гармонійно контрастує з кольором світильника. Підвісний світильник Forli стане чудовим доповненням інтер'єрів у сучасному та стилі лофт. Чудово підійде для освітлення зали, вітальні, кухні та комерційних приміщень. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та металевих конусоподібних плафонів. Розмір плафона - 35х20 см. Цоколь Е27. Світильники Forli представлені у 3-х кольорах плафона: латунь, чорний та білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 180 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 35х20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 174-350 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 1 425 ₴







