Дизайнерський підвіс Benedict

- В наличии
- Код: MJ170-150 BL
2 585 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвіс Benedict - це світильник який обов’язково стане приголомшливим акцентом у будь-якому просторі. Дві вкладені одна в одну заокруглені блакитні напівсфери підтримують білу кулю (плафон) з видувного скла (загальний діаметр 16 см, діаметр білого плафона - 12 см). Металевий корпус кольору латунь неймовірно поєднується із блакитними напівсферами та білим плафоном. Висота підвісу регулюється від 25 до 180 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 16 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Блакитний |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 2 585 ₴









