Підвісна срібна люстра ZION на 6 спотів

-15%
- В наличии
- Код: MJ129/6 CH
9 395 ₴
7 985,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра ZION - це підвісна кільцева люстра у металевому корпусі із розміщеними по колу спотами. У люстрі на 6 спотів загальний діаметр 70 см (діаметр кільця 53 см). У люстрі на 8 спотів загальний діаметр 80 см (діаметр кільця 73 см). Серія люстр ZION представлена у 2-х кольорах корпусу (латунь (з чорним кільцем) та хром) та у 2-х комплектаціях (на 6 та 8 спотів).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15х6 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | MJ 129 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 7 985,75 ₴






