Сучасна чорна LED люстра FLEA з ріжками, що регулюються по осі

- В наличии
- Код: DE31/8 BK
5 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна LED люстра в корпусі метал чорного кольору з ріжками, що регулюються по осі на 360°. Ріжки довжиною 58 см та 40 см. На закінченнях ріжків розміщуються 8 світлодіодних плафонів-спотів. Розмір спотів 7х7 см та 10х3 см. Люстра з вбудованими світлодіодами на три колірних режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колір світла. Потужність 40 Вт. Висота люстри може регулюватись (40 або 70 см) завдяки трубці 30 см. LED люстра FLEA представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 40 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MD 8030 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 110 |
- Цена: 5 985 ₴










