Підвісна дизайнерська люстра з крижаними пластинами (діаметр 80 см)

- Нет в наличии
- Код: MD8082-800 GD+CL
10 765 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна дизайнерська люстра LIMD зі скляними крижаними пластинами у металевому корпусі кольору латунь діаметром 80 см. Люстра має три світлових режими. Серія люстр LIMD із крижаними пластинами в латунному корпусі включає дві підвісних люстри у круглому корпусі діаметром 60 та 80 см, а також бра. Люстри LIMD - це винятково розкішне освітлення, яке додасть вашому інтер'єру неповторного шарму та елегантності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 95 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 67 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MD 8082 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 80 |
- Цена: 10 765 ₴









