Підвісна люстра LIMD з крижаними пластинами (діаметр 60 см)

- Нет в наличии
- Код: MJ180-600
8 385 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна дизайнерська люстра LIMD зі скляними крижаними пластинами у металевому корпусі кольору латунь діаметром 60 см. Люстра має три світлових режими. Потужність 88 Вт (44 Вт тепле та холодне світло). Ця модель люстри має 2 блоки. Особливістю даної моделі є можливість змінювати положення крижаних пластин: вони можуть розміщуватись як рівно, так і вище-нижче відносно одна одної. На наших фото Ви можете побачити обидва варіанти. Серія люстр LIMD із крижаними пластинами в латунному корпусі включає дві підвісних люстри у круглому корпусі діаметром 60 та 80 см, а також бра. Люстри LIMD - це винятково розкішне освітлення, яке додасть вашому інтер'єру неповторного шарму та елегантності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 95 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 88 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MD 8082 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 385 ₴










