Латунна люстра Kiandra у двох розмірах

-25%
- В наличии
- Код: MJ178 AB
17 105 ₴
12 828,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця приголомшлива люстра Kiandra демонструє натхнення ар-деко з гламурним сучасним відтінком, що робить її фаворитом дизайнерів для особливо елегантних інтер’єрів. Два яруси мініатюрних мармурових панелей створюють декадентський дисплей під час освітлення, чудово посилений мерехтливим латунним покриттям на його основі. У люстрі використовуються підвішені матові пластини (20х5 см) та повністю металева основа кольору латунь. Нова серія люстр Kiandra представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 60 та 80 см).
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 12 828,80 ₴







