Видовжена чорна люстра CLYDE з 4-ма спотами

- Нет в наличии
- Код: MJ118/4 BK
3 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна мінімалістична модель люстри CLYDE у видовженому корпусі чорного кольору з 4-ма плафонами-спотами. Довжина корпусу люстри - 100 см, ширина - 10 см. Розмір спота - 10х8 см. Потужність 20 Вт. Особливістю даної моделі є 3 режими освітлення на спотах. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см завдяки трубкам 20 та 30 см. Відстань між кріпленням 25 см. Серія люстр CLYDE з плафонами-спотами представлена у 2-х кольорах корпусу: латунь та чорний. Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 8х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 118/4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10 |
- Цена: 3 595 ₴









