Кільцева підвісна люстра з поворотними металевими плафонами

-40%
- В наличии
- Код: MJ130 BK
12 285 ₴
7 371 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська підвісна кільцева люстра у чорному металевому корпусі із неймовірними металевими плафонами (верхня частина плафона - чорна, а середина - золота). Розмір плафона - 17х10 см. Особливістю даної моделі є можливість зміни напряму плафонів. Ця модель люстри доступна на 9 та 12 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 165 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 17х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 7 371 ₴








