Люстра-пучок на 12 графітових плафонів

-15%
- В наличии
- Код: MJ140-650 CH+GR
9 985 ₴
8 487,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра-пучок у металевому корпусі кольору хром із графітовими плафонами (12 шт діаметром 15 см). Цоколь Е27 на 3 лампи. Загальний діаметр люстри - 55 см. Висота люстри регулюється від 40 до 180 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 8х15 см |
| Серия | MJ140 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 8 487,25 ₴








