Каскадний світильник A-TUBE NANO у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: MJ150 BK
14 765 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Каскадний світильник A-TUBE NANO у чорному металевому корпусі на 7 підвісних трубок із вбудованими світлодіодами (нейтральне денне світло 4000К). Загальний діаметр світильника 85 см. Потужність 23 Вт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 23 w |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір стельової основи | 50х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 85 |
- Цена: 14 765 ₴








