Видовжена чорна люстра LEEDS LONG з 6-ма спотами

- Нет в наличии
- Код: MJ137L/6 BK
7 975 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна мінімалістична модель люстри LEEDS LONG у видовженому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами. Довжина корпусу люстри - 120 см, ширина - 20 см. Розмір спота 16х3 см. Потужність 18 Вт. Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах. Серія люстр LEEDS з регулюючими плафонами-спотами представлена у 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (три діаметри: 60, 80 та 100 см) видовжена люстра (довжина 120 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 65 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 35х5х2 см |
| Серия | MJ 137 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 |
- Цена: 7 975 ₴







