Бра у срібному корпусі

- В наличии
- Код: YG368/2 CH
1 665 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра VASMAR у металевому корпусі кольору хром: — відступ від стіни 7 см — довжина 33 см — ширина 10 см Бра має два видовжені прозорі матові плафони розміром 11,5х3 см. Модель бра VASMAR представлена у 3-х кольорах корпусу: білий, чорний та хром
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 33 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11,5х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серия | YG 368/2 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 665 ₴







