Бра MOLECULAR у чорному корпусі

- В наличии
- Код: WB16/3 BK
3 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра MOLECULAR із металевою основою чорного кольору має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Бра має вбудовані світлодіоди із нейтральним денним світлом. Потужність - 20 Вт. Довжина ріжків 50 см, 35 см, 15 см. Світлові круги діаметром 8 см та 6 см. Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення під різними кутами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 14х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 013 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 47 |
- Цена: 3 065 ₴









