Бра у чорному корпусі з 2-ма білими плафонами

- В наличии
- Код: WB17/2 BK
2 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра із металевою основою чорного кольору та двома плафонами-кулями з білого скла (діаметр 8 см). Має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Він ідеально підходить для використання у вітальні, спальні, кухні чи офісних приміщеннях. Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Довжина бра - 27 см, ширина - 9,5 см, відступ від стіни - 11 см. Ця модель бра представлена у двох кольорах металевого корпусу: чорний та латунь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Длина | 27 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір стельової основи | 17х2,5 см |
| Серия | WB 17/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 9.5 |
- Цена: 2 125 ₴








