Видовджена чорна люстра LUMINA LUX

- Нет в наличии
- Код: MJ117/5 BK
4 085 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена люстра LUMINA LUX у стильному та лаконічному дизайні. Відмінно підійде під більшість сучасних інтер'єрів, а особливо кухонь. Корпус виготовлений із металу чорного кольору. Довжина люстри 120 см, а ширина - 10 см. Висота регулюється від 20 до 160 см. Люстра має 5 джерел подачі світла: 3 споти розміром 7,5х7 см, та 2 споти - 3,5х10 см. У люстрі вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення (тепле, нейтральне та холодне світло). Потужність 25 Вт. Кріплення люстри складається з однієї монтажної планки на основі та двох тросів. Відстань між кріпленням 50 см. Ця модель люстри LUMINA LUX представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 25 w |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір стельової основи | 10х7 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 117/5 |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 2 троси |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10 |
- Цена: 4 085 ₴










