Невагома срібна Led люстра d60 см

- В наличии
- Код: MJ156-600 CH
12 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна в двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 16 і 30 Вт відповідно до розміру) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 14х7 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Chrome |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 12 795 ₴









