Срібний підвіс ATHELIA із перламутровими пластинами

-15%
- В наличии
- Код: 1537-300 CH
3 595 ₴
3 055,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвіс ATHELIA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі є перламутрові пластини діаметром 5 см. Завдяки своїй формі та перламутровим пластинам він привертає увагу і створює атмосферу розкоші. Корпус виготовлений з металу кольору хром, діаметр корпусу - 30 см Завдяки мінімальній висоті 40 см та максимальній - 75 см, він ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру. Серія люстр ATHELIA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у 4-х розмірах: три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см, бра - 27х18 см та настільні лампи - 37х27 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 14х4 см |
| Серия | 1537 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 3 055,75 ₴








