Видовжена люстра HILDFRID на 4 плафони

- В наличии
- Код: MJ179L-950 BK
7 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лаконічна та елегантна серія люстр HILDFRID у стриманому чорному каркасі з графітовими мініатюрними плафонами. Скляні плафони графітового кольору (висота плафона 10 см) мають вбудовані світлодіоди із теплим світлом. Серія складається із трьох варіантів люстр: кругла підвісна люстра на 6 плафонів (діаметр - 60 см, потужність - 16 Вт) видовжена люстра на 4 плафони (довжина - 100 см, потужність - 11 Вт) видовжена люстра на 5 плафонів (довжина - 120 см, потужність - 14 Вт) Естетика та мінімалізм - це справжній опис до цих моделей!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 155 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Розмір стельової основи | 30х6х2,5 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | MJ 179 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | LED |
- Цена: 7 265 ₴






