Дизайнерська люстра IONOS 1 з текстильним абажуром

-25%
- В наличии
- Код: MJ159-500 BK+WT+WT
6 845 ₴
5 133,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра IONOS з елегантним текстильним абажуром вирізняється своєю універсальністю та стилем. Корпус висотою 40 см з діаметром 50 см має міцну металеву основу чорного кольору, що ідеально поєднується з абажуром. Абажур люстри має конусоподібну форму і складається із трьох ярусів. Є два кольорові варіанти цієї моделі люстри: абажур складається із верхнього чорного ярусу та двох білих нижніх абажур складається із двох верхніх чорних ярусів та білого нижнього Загальна висота люстри може бути відрегульована від 45 см до 200 см, що дозволяє адаптувати люстру до різних просторів. Люстра оснащена цоколем Е27, призначеним для однієї лампи, забезпечуючи достатнє освітлення. Встановлення відбувається за допомогою монтажної планки розміром 12 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 50х40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | MJ 159 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 5 133,75 ₴







