Підвіс Icicle Style у чорному корпусі

- В наличии
- Код: MJ153/1 BK
1 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція невагомих підвісів Icicle Style - це поєднання строгого металевого корпусу із невагомим прозорим акрилом на якому вирізьблені геометричні узори. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в чорному кольорі та акрилових паличок (розмір плафона 30х3 см). Вони оснащені світлодіодами, що випромінюють м'яке нейтральне світло 4000K, потужність 3 Вт. А завдяки прозорому акрилу ніби із вирізьбленими геометричними узорами, освітлення має неповторний вигляд. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 35 до 235 см. Світильники представлені у 2-х кольорах корпусу: хром та чорний. Підвіси Icicle Style будуть чудовим акцентом в будь-якій кімнаті вашого дому.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 235 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 153/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 1 685 ₴






