Підвіс Ruelle у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: MJ152/1 BK
1 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція невагомих підвісів Ruelle - це поєднання строгого металевого корпусу із невагомим прозорим акрилом, який нагадує краплі дощу на склі. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в чорному кольорі та акрилових циліндрів (розмір плафону 37х3 см). Вони оснащені світлодіодами, що випромінюють м'яке нейтральне світло 4000K, потужність 5 Вт. А завдяки прозорому акрилу ніби із вкрапленням води, освітлення має дивовижний вигляд. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 40 до 205 см. Світильники Ruelle представлені у 2-х кольорах корпусу: хром та чорний. Підвіси Ruelle будуть чудовим акцентом в будь-якій кімнаті вашого дому.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 205 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 37х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 152/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
- Цена: 1 525 ₴






