Підвіс Truzzo Quadro із чорним бетонним плафоном

-15%
- В наличии
- Код: MJ168/1 BK
2 525 ₴
2 146,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників Truzzo Quadro - це стильне поєднання геометричних фігур у єдину світлову композицію. Дуже сучасний зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим зовсім не стандартний. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та бетонних фактурних плафонів (18х16 см) з цоколем Е27. Ви легко можете змінювати зовнішнє сприйняття цих підвісів за рахунок різних лампочок (на фото є різні варіанти вигляду із різними лампочками). Світильники Truzzo Quadro представлені у 2-х кольорах бетону: сірий та чорний. Завдяки цьому вони будуть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника до 175 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х16 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 168/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 18 |
- Цена: 2 146,25 ₴










