Підвіс Terrazzo Cylinder із сірим бетонним плафоном 30 см в стилі Ар-деко

-15%
- В наличии
- Код: MJ162-300 BK
2 925 ₴
2 486,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників Terrazzo Cylinder у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та бетонних плафонів (10,5х11 см) з цоколем Е27. Загальна висота корпусу світильника - 34 см. Світильники Terrazzo Cylinder мають дві варіації корпусу із діаметром верхнього накладного кола 20 та 30 см. Також ці світильники представлені у 2-х кольорах бетону: сірий та білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 37 до 180 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 37 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10,5х11 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | MJ 162 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 486,25 ₴







