Підвісний білий світильник TRIO у флористичних мотивах d110 см

-15%
- В наличии
- Код: MJ185-500
6 345 ₴
5 393,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірний унікальний підвісний світильник-трансформер із білими гілочками з листочками у флористичних мотивах. Конструкція світильника складається із білої металевої стельової основи (10х2 см) та білої металевої кулі (діаметр 14 см) до якої кріпляться цоколі (4 шт - Е27) та гнучкі гілочки із білими листочками (довжина кожної гілочки - 56 см). Висота світильника регулюється від 75 до 215 см. Особливістю цієї моделі є можливість регулювати та направляти гілочки з листочками у потрібну сторону. Завдяки цьому Ви легко зможете створити у власному приміщенні потрібну унікальну світлову композицію. Модель представлена у двох розмірах, діаметром 110 та 120 см (у розгорнутому вигляді). Розмір внутрішньої кулі основи - 14 та 16 см відповідно.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 215 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 185 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 5 393,25 ₴










