Чорна люстра із поворотними гілочками на 12 плафонів

-5%
- В наличии
- Код: K21/12 BK+WT new
5 235 ₴
4 973,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 95 см) та 12 (діаметр 120 см) білих плафонів у чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 60 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120 |
- Цена: 4 973,25 ₴





